Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

01 65 pamatskola.jpg
02 65sk.jpg

 

Aktuālā informācija par mācību procesu

  • 1.-4. kl. skolēni uzsāk mācības attālināti

  • 5.-12. kl. skolēni turpina mācības attālināti

 

Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai

Pulciņu grafiks

Rīgas 65.vidusskolas interešu izglītības nodarbību  grafiks

2020./2021.m.g. I semestrī

 
Pulciņa

Nosaukums

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Norises vieta

Vokālais ansamblis “Mazie mākslinieki”

(1.-4.kl.sk.)

Alla Kuberska

 

8.00-8.40

 

 8.00-8.40

 

26.kab.

2.-4.klašu koris

Alla Kuberska

13.30-14.10

14.20-15.00  

 

 

 

13.30-14.10

14.20-15.00   

 

Aktu zālē

Deju ansamblis

Zlata Pavlova

1.klašu deju kolektīvs

 

 13.20-14.00

 

 

 

 

 

14.35-15.15

Aktu zālē

Deju ansamblis

Zlata Pavlova

2.klašu deju kolektīvs

15.25-16.25

 

 

 

15.30-16.30

Aktu zālē

Deju ansamblis

Zlata Pavlova

3.-5.klašu deju kolektīvs

14.15-15.15

 

 

 

13.20-14.20

Aktu zālē

Teātra studija „Asorti”

5.-6. klases

Irina Siskova

 14.00-16.00 

 

 

14.20-15.50    

14.20-15.50   

   

21. kab.

Leļļu teātris

1.-2.kl.

Irina Siskova

 

 

13.30-14.10

 13.30-14.10

 

21. kab.

Pulciņš ,,Dizains”

5.-9.kl.

Anna Andrejeva

   

16.00-16.40

 

 

16.00-16.40

49. kab.

Pulciņš

“Prasmīgas rokas”

5.-9.klases

Viktors Birjukovs

14.20-15.00

 

 

 

 

Darbnīca

Apģērba modelēšanas pulciņš 

5.-6.klases

Anastasija Rinkeviča

 

 

15.10-16.30

 

 

16.kab

Mākslas vingrošana

Irina Zambžicka

 

18.20-21.00

5.p.

 

 

18.00-19.20 5.p.

 

19.20-21.00

4.p.

 

 

18.00-19.00

4.p.

 

 

 

18.00-19.20

4.p.

 

19.20-21.00

5.p.

 

 

17.30-18.50

     4.p.

19.00 -20.20

    5.p.

                   Sestdiena

                10.00-10.40

              4.p.

  10.40-11.40

       5.p.

Sporta zālē