Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

01 65 pamatskola.jpg
02 65sk.jpg
SākumsMācību processFAKULTATĪVĀS NODARBĪBAS

 

Aktuālā informācija par mācību procesu

  • 1.-3.klašu bērniem mācības notiek parastajā režīmā- klātienē.

  • 4.-9.klašu skolēni līdz 15.novebrim mācās attālināti

 

Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai

Rīgas 65. vidusskolas fakultatīvu nodarbību grafiks 2021./2022.m.g.

I  semestrī

 

 

 

Fakultatīva

nosaukums

              skolotājs

Klase

P.

O.

T.

C.

Norises vieta

Krievu valoda

Olga Ničiporuka

1. a

 

12.30 – 13.10

 

 

13. kab.

Angļu valoda

Nadežda Račkova

1. a

 

 

08.50 – 09.30

12.30 – 13.10

 

13. kab.

Skan, skan valodiņa Alla Kuzmina

2. a

 

12.30 – 13.10

 

 

21. kab.

Radošā darbnīca

Nadežda Račkova

3. a

 

13.20 – 14.00

 

 

11. kab.

Krievu valoda

Olga Ničiporuka

4. a

 

11.30 – 12.10

 

 

10. kab.

Krievu valoda

Rita Kaminska

5. a

8.00 – 8.40

 

 

 

23. kab.

Angļu valoda

Valentīna Grīnberga

5. a

 

 

 

14.20 – 15.00

23. kab.

Prasmīgas rokas

Anastasija Rinkeviča

6. a

14.20 – 15.00

 

 

 

16. kab.

Krievu valoda

Rita Kaminska

7. a

 

 

 

8.00 – 8.40

42. kab.

Angļu valoda

Valentīna Grīnberga

7. a

 

 

15.10 – 15.50

 

42. kab.

Angļu valoda

Valentīna Grīnberga

8. a

 

 

 

8.50 – 9.30

35. kab.

Angļu valoda

Valentīna Grīnberga

8. b

 

8.00 – 8.40

 

 

41. kab.

Matemātika

Galina Mihelsone

9. a, 9.b

 

 

8.00 – 8.40

 

30. kab.