Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Print this page

Uzņemšana

Reģistrācija 1. klasei

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sagatavoja video materiālu par bērnu pieteikšanu un uzņemšanu Rīgas skolu 1. klasēs.
https://www.youtube.com/watch?v=lHZ47gosNE0
Pēc 15. maija vecākiem tiek nosūtīta vēstule par bērna uzņemšanu skolā vai atteikumu uzņemšanai. Ja vecāki saņēmuši vēstuli ar apstiprinājumu, ka bērns skolā ir uzņemts, tad vecāku pienākums ir:
• 10 dienu laikā uz skolas e-pastu atsūtīt ar elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu (vai atnest to personīgi uz skolu) par bērna uzņemšanu 1. klasē
• 10 dienu laikā ar interneta vietnes Latvija.lv starpniecību (autorizējoties ar internetbankas datiem un iestāžu sarakstā izvēloties Rīgas 65.vidusskolu) nosūtīt iesniegumu par bērna uzņemšanu 1. klasē
• informēt skolu, ja ģimene izlēmusi, ka bērns mācīsies citā skolā.
Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00 pa tālruņiem 67189120 vai 67187084.
Iesnieguma veidlapa: ŠEIT