Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

01 65 pamatskola.jpg
02 65sk.jpg
SākumsPAR SKOLUSkolotāji

 

Aktuālā informācija par mācību procesu

  • 1.-4. kl. skolēni uzsāk mācības attālināti

  • 5.-12. kl. skolēni turpina mācības attālināti

 

Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai

Klašu audzinātāju saraksts

 

1.a

Olga Nichiporuk

2.a

Alla Kuzmina

3.a 

Nadežda Račkova

4.a

Nadežda Račkova

5.a

Ludmila Solovjova

6.a 

Marita Bobrova

7.a 

Olga Nazarenko

8.a 

Alla Kuberska

8.b

Olga Nichiporuk

9.a

Rita Kaminska

9.b

Alla Kuberska



Pedagogu saraksts

 

Uzvārds, Vārds

Amats

Andrejeva Anna

Informātikas un vizuālās mākslas skolotāja

Barabaškina Svetlana

Sākumskolas skolotāja

Birjukovs Viktors 

Dizaina un tehnoloģijas skolotājs

Bobrova Marita

Matemātikas un inženierszinību skolotāja

Grīnberga Valentīna

Angļu valodas skolotāja

Jakuškina Anna

Latviešu valodas un literatūras skolotāja

Japina Antoņina

Ķīmijas skolotāja

Kaminska Rita

Mazākumtautību valodas (krievu) un literatūras skolotāja

Kalnačs Aleksandrs

Angļu valodas skolotājs

Kuberska Alla

Mūzikas skolotāja

Lukjančikovs Aleksejs

Vēstures, politikas un tiesību, latviešu valodas un literatūras skolotājs

Mihelsone Gaļina

Matemātikas skolotāja

Muravjova Alla

Fizikas skolotāja

Nichiporuk Olga

Sākumskolas skolotāja

Novaka Svetlana

Ģeogrāfijas skolotāja

Pavlova Zlata

Deju skolotāja

Račkova Nadežda

Sākumskolas skolotāja

Rinkeviča Anastasija

Dizaina un tehnoloģijas skolotāja

Solovjova Ludmila

Sporta skolotāja

Skujiņa Diāna Svetlana

Latviešu valodas un literatūras skolotāja

Štroma Poļina

Sākumskolas skolotāja

Voļska Auruca

Bibliotekāre

Zadorožko Svetlana

Latviešu valodas un literatūras skolotāja

Zambžicka Irīna

Mākslas vingrošanas trenere

Zirnis Dzintars

Sporta skolotājs

 

 

Atbalsta komandas speciālistu saraksts

1.      

Nazarenko Olga

Sociālais pedagogs

2.      

Kuzmina Anna

Logopēds, speciālais pedagogs

3.      

Gorčakova Irina

Psihologs

4.      

Antonina Jurkovska

Medmāsa