Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

01 65 pamatskola.jpg
02 65sk.jpg
SākumsProjekti Latvijas Skolas SomaRīgas pētnieks: “Spīķeri-Maskavas forštate- Ķengarags”!

 

Aktuālā informācija par mācību procesu

  • 1.-3.klašu bērniem mācības notiek parastajā režīmā- klātienē.

  • 4.-9.klašu skolēni līdz 15.novebrim mācās attālināti

 

Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai

Rīgas pētnieks: “Spīķeri-Maskavas forštate- Ķengarags”!

Septembrī 30.09., projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros, 7. un 8. klašu skolēni piedalījās vēsturiskajā nodarbībā – spēlē “Spīķeri-Maskavas forštate- Ķengarags”! Nodarbībā ar pilsētvides spēles elementiem skolēni uzzināja daudz interesantu vēsturisku faktu par apkārtni, kurā viņi dzīvo. Ķengaraga, Maskavas forštates un Spīķeru vēstures iepazīšana notika izmantojot IT tehnoloģijas. Aktivitāte veidota kā klašu grupu sacensības ar balvām. Klašu komandas meklēja un atbildēja uz jautājumiem; uzzināja leģendas, ēkas, muižas, personības, ielas, arhitektūru u.c.

Orientēšanās spēlē bija ietverti šādi objekti, kā Kuzņecova porcelāna fabrika, Spīķeri, Zinātņu akadēmijas ēka, Rīgas Jēzus Evaņģēliski luteriskā baznīca, Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudze u.c. Skolēni ļoti apmierināti ar tāda veida nodarbībām. Paldies projektam “Latvijas skolas soma”!