Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

01 65 pamatskola.jpg
02 65sk.jpg
SākumsProjekti Latvijas Skolas SomaCirka pantomīmas izrādes un meistarklases video versija “PantoCirks”

 

Aktuālā informācija par mācību procesu

  • 1.-3.klašu bērniem mācības notiek parastajā režīmā- klātienē.

  • 4.-9.klašu skolēni līdz 15.novebrim mācās attālināti

 

Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai

Cirka pantomīmas izrādes un meistarklases video versija “PantoCirks”

1.a - 6.a klases skolēni kopā ar klases audzinātājām (S. Barabaškina, I.Siskova, N.Račkova, O.Ņičiporuka, M.Bobrova, N.Šataikina ) iepazinājās ar teātra mākslu – pantonīmu, ieguva prieku un gandarījumu, skatoties izrādi.

Izrādes noslēgumā skolēni varēja vingrināties pantomīmā un akrobātikā, ko piedāvāja mākslinieki.

5.a skolēnu atsauksmes:

Milena: Man patika priekšnesums. Tas bija interesanti un dažos brīžos  smieklīgi. Visvairāk no izrādes, kas man patika, kad aktieris iekāpa dzeltenajā lielajā bumbā, es ļoti baidījos, ka tā var plīst.

Valērija: Man ļoti patika cirks un pantomīma.Šīs dejas un spilgtie dalībnieki bija elpu aizraujoši. Kas attiecas uz mani, tas bija forši un jautri.

Alisa: Man patika cirks un pantomīma, viss bija jautri un smieklīgi, man ļoti patika dalībnieku dejas.

6.a skolēnu atsauksmes: Skolēnu domas par izrādi dalījās. Nevienu neatstāja vienaldzīgu cilvēks - iguāna, kas spēja ielīst mazā kastītē, kā arī priekšnesums ar lielo balonu. Bija interesanti  uzzināt, kas ir pantomīma – izrāde mūzikas pavadījumā ar žestiem, kustībām, bet bez runāšanas.Patika Valērijs Komisarenko – cilvēks - iguāna bez kauliem.Visvairāk patika priekšnesums cilvēks burbulī un cilvēks nelielā kastē, ka arī meitene, kura apmainījās vietām ar vīrieti akā.