Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

01 65 pamatskola.jpg
02 65sk.jpg
SākumsProjekti Latvijas Skolas SomaSplendid Palace 3.11.2021

 

Aktuālā informācija par mācību procesu

  • 1.-3.klašu bērniem mācības notiek parastajā režīmā- klātienē.

  • 4.-9.klašu skolēni līdz 15.novebrim mācās attālināti

 

Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai

Splendid Palace 3.11.2021

 Kinoteātra "Splendid Palace” pedagoģiskas attālinātas nodarbības.
2021. gada 3.- 4.novembrī projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros mūsu skolas 4, 6 un 9.a klašu skolēni piedalījās  kinoteātra "Splendid Palace" attālinātās pedagoģiskās nodarbībās.  No 30 minūšu dokumentālā filma “Rīgas stāsts” par Rīgas 810 gadu seno vēsturi un pilsētas attīstību cauri gadsimtiem, skolēni uzzināja, ka kinoteātrim ir neatsverama loma Latvijas kultūrā. Gan pats kinoteātris, gan tā ēka iemiesojusi XX laikmetu kultūras vērtības un bijusi vieta, kur pulcējās Latvijas inteliģence un kino industrijas nozīmīgākās personības. Šādas nodarbības ir ļoti labs motivējošs faktors, kas palīdz skolēniem labāk mācīties, saprast, kas viņiem patika un kas nepatika, kas izraisīja interesi. Tādas nodarbības projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros stiprina skolēnu valstiskās piederības sajūtu un nacionālo identitāti, pilsoniskumu, attīsta kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, paaugstina izglītības kvalitāti, kā arī mazina sociālo nevienlīdzību. Mūsu audzekņiem bija iespēja iepazīties ar kinoteātra Splendid Palace vēl ar 3 filmām.
1. Filma “Dvēseļu putenis” raisījusi pārdomas 9.a klases skolēniem
       Arī skolēniem tika sniegta iespēja noskatīties  režisora Dzintara Dreiberga pilnmetrāžu spēlfilmu  “Dvēseļu putenis”. 9.klases skolēni, kuri pat nedomāja par Latvijas unikālo kultūras mantojumu, bija vienkārši šokēti, uzzinot par mūsu valsts interesanto vēsturi, noskatoties filmu.  Skolēni atzina, ka savas tautas vēsture ir vieglāk un uzskatāmāk saprotama ar šāda veida filmām.
Pēc filmas skolēni uzrakstījuši savas pārdomas:
” Pēc manām domām, šī filma ir jāredz visiem,lai zinātu, kā cilvēki cīnījās karā. Pēc filmas jūtos dīvaini- likās,ka es arī būtu bijusi šajā karā kopā ar Artūru.”
“Pēc šīs filmas es sapratu to,cik mūsu senci smagi un varonīgi cīnījās par savas zemes brīvību.”
“Tas bija skarbi un smagi, kad daudzi cilvēki iet bojā un paliek bez saviem mīļajiem. Man filma ļoti patika, lai gan tajā bija emocionāli smagi un nežēlīgi kadri, man bira asaras”
“Mēs tā īsti nemaz neapzināmies un nenovērtējam to lielo dāvanu, ko mums ir pasnieguši mūsu senči ar savām asinīm. Filma ir vēsturiska un pamācoša, ka mums ir jānovērtē viss, kas mums ir!”
“Vēsturiskā kara drāma pēc strēlnieka A. Grīna romāna motīviem ved 100 gadus senā pagātnē. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Man patīk  Artūrs Vanags, ap kuru tiek vēstīts stāsts, tieši viņa pieredze man ļauj izprast 1.Pasaules karas vēsturi. Artūra tēls veidojas filmas gaitā: no jauna, dzīvespriecīga puišeļa pārtopot par nopietnu un pašpārliecinātu karavīru. Pēc filmas noskatīšanas saprotu, ka Latvija nav radusies tukšā vietā! Bija liela cīņa par Latviju!”
Fotoattēlā kadrs no filmas Dvēseļu putenis