Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

01 65 pamatskola.jpg
02 65sk.jpg
SākumsProjekti Latvijas Skolas SomaCirka “Zemūdens burbuļu izrāde” 04.11. - 30.11.2021.

 

Aktuālā informācija par mācību procesu

  • 1.-3.klašu bērniem mācības notiek parastajā režīmā- klātienē.

  • 4.-9.klašu skolēni līdz 15.novebrim mācās attālināti

 

Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai
5.a klases skolnieci Valeriju Vavilovu  ar veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas 71.matemātikas olimpiādēPaldies skolotājai Maritai Bobrovai

Cirka “Zemūdens burbuļu izrāde” 04.11. - 30.11.2021.

     Pateicoties programmai “Latvijas skolas soma” mūsu skolas 2.a,5.a un 7.a klašu audzekniem bija lieliska iespēja piedalīties Iluzionistu un ziepju burbuļu meistaru Pecolli  krāšņā šovā ar ziepju burbuļiem, lāzeriem un specefektiem. "Bubblelandia" ir vieta, kura darbība risinās zemūdens pasaulē - vietā, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties, atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties - mūsu dvēseles Okeānā.  Iluzionistu Pecolli veidotā mūsdienu cirka izrāde ar oriģināliem izteiksmes līdzekļiem izstāsta ļoti aktuālu stāstu par to, kā cilvēks pats atklāj un attīsta savu potenciālu. Visa izrādes darbība notiek it kā zemūdens pasaulē un skolēni kopā ar galveno izrādes mākslinieku Mr. B (vadošais pantomīmas mākslinieks Latvijā Pēteris Rimss) izrādes laikā sastopas ar vairāk vai mazāk reāliem zemūdens iemītniekiem:  jūras zirdziņiem, drakoniņiem un citām krāšņām radībām.  Pateicoties viņiem, skatītājs uzzina daudz vairāk pats par sevi, lai izrādes beigās saprastu, ka laime nav jāmeklē nekur ārpusē, bet katram sevī pašā, un mums ir dotas visas iespējas to paveikt. Izrādē izmantoti dažādu skatuves mākslas jomu elementi, t. sk., cirka māksla (ziepju burbuļu māksla, burvju māksla, akrobātika, žonglēšana utt.), aktiermeistarība, zīmēšana ar smiltīm, deja, pantomīma, kā arī specefekti un oriģināla skatuves scenogrāfija. Izrādē uzstājās - Ziepju Burbuļu meistari Pecolli, dejotājas Dace Jonele un Gunta Liepiņa, žonglieris – Dmitrijs Bubins, smilšu gleznotāja – Zane Pumpure - Prāmniece, kontorsionists akrobāts – Valērijs Komisarenko. Skolēnu atsauksmes apkopojums par cirka izrādi: Skolēniem patika cirka elementi, žonglēšana, akrobātika, vingrojumi ar lielu balonu, triki ar burbuļiem, kā veidojās burbuļi, zīmēšana ar smiltīm, patika tēli, bet  daļa skolēnu izteicās, ka būtu interesantāk to visu redzēt klātienē. Skatoties video, nav tik efektīvi, kā tas būtu klātienē. Skolēniem ļoti patika izrāde, pēc skatīšanās viņi uzzīmējuši daudz zīmējumu par zemūdens pasauli. Paldies projektam”Latvijas skolas soma”!

Cirka izrāde "Zemūdens burbuļi"