Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

01 65 pamatskola.jpg
02 65sk.jpg
SākumsProjekti Latvijas Skolas SomaLeļļu izrāde “Zivs cepure” (1.-4.klases skolēniem)

 

Aktuālā informācija par mācību procesu

  • 1.-3.klašu bērniem mācības notiek parastajā režīmā- klātienē.

  • 4.-9.klašu skolēni līdz 15.novebrim mācās attālināti

 

Rīgas valstspilsētas matemātikas 72. olimpiādes 2. posma 5. - 8. klašu uzvarētāji!3. vieta1. Haralds Melkers 5.a klase2. Ņikita Dovbišs 8. b klasePaldies skolotājam Gaļinai Mihelsone un Maritai Bobrovai
Rīgas valstspilsētas matemātikas 72. olimpiādes 2. posma 5. - 8. klašu uzvarētāji!3. vieta1. Haralds Melkers 5.a klase2. Ņikita Dovbišs 8. b klasePaldies skolotājam Gaļinai Mihelsone un Maritai Bobrovai
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Matemātikas un tehnoloģiju jomas nedēļas ietvaros, skolēni piedalījās olimpiādēs, konkursos “Sudoku – 2021” un “Ķengurs”, taisīja origami “Kubs”, krāsoja ģeometriskus ornamentus un meklēja interesantus un radošus risinājumus, piedaloties fotokonkursā “Es un matemātika”.
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!
Arī šogad, neskatoties uz attālināto mācību procesu, mēs varējām realizēt mūsu skolas tradīciju - Lieldienu koks! Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem!   Saulainas Lieldienas!

Leļļu izrāde “Zivs cepure” (1.-4.klases skolēniem)

13.aprīlī skolā viesojās Ceļojošais Leļļu Teātris ar izrādi "Zivs cepure" (Scenārija autors: Agris Poikāns). Piedalījās skolēni no 1. līdz 4.  klasēm. Bija ļoti interesanti vērot bērnu reakciju uz aizraujošo stāstu un lellēm, viņi daudz smējās un priecājās. Beigās katrai klasei pasniedza nelielu dāvanu.
Izrādē piedalījās: Īpaši apdāvināta cepure, strīpaina Tīģerzivs, kas zina visu, daži rūķi – Rūcītis, Ķērpītis, Diļļuks, rūķu meitene Roze, kā arī Bite, Lācis, neliels bariņš ļoti bīstamu, ar lejkannām bruņotu Gurķu, pelēks Mākonis un kāda ļoti uzbāzīga, bet no sabiedrības izolēta Radība.
Īss satura apraksts:
Rūķu ciemā viss rit savu gaitu un katrs rūķis pilda savus pienākumus līdz brīdim, kad no upes tiek izzvejota dīvaina cepure. Cepure ļauj Rūķiem iegūt  visus labumus bez mazākās piepūles un Rūķi ļoti labprāt to izmanto.
Vai Rūķi sapratīs, ka viss, kas ir ap mums, savu vērtību iegūst tikai tad, kad mēs tam veltām savu laiku un darbu? Vai rūķi sapratīs, ka bez piepūles iegūti labumi var sagraut visu Rūķu pasauli?
To visu var noskaidrot tikai vienā veidā – noskatoties ceļojošo leļļu teātra izrādi “Zivs cepure”.
Izrādē ir nedaudz mūzikas, vairākas nepaklausīgas lelles un daži krāsaini plankumi, starp kuriem paslēpies viens mūžsens ielāps.

 

1. bildē ir attēlota mūžsena radība vārdā "Suščestvo". Tā apdzīvoja mūsu planētu jau tūkstošiem gadu vēl pirms Dievs radīja Rūķus. Viņa ir redzējusi visu un tāpēc viņu pārsteigt nav iespējams. Viņai vienmēr ir garlaicīgi. 2. bildē ir redzama rūķu meitene vārdā "Roze", kura vakaros nāk uz ezeru upi pabarot zivtiņas. Viņa nezina, ka rūķis vārdā "Mufčik" vakaros nāk tajā pat vietā makšķerēt.